Pomóż dzieciom przetrwać zimę!

WIELKA ULICZNA ZBIÓRKA DARÓW na początek tegorocznej AKCJI CHARYTATYWNEJ POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

W najbliższą niedzielę 20 listopada w całej Polsce, nawet w najmniejszych miejscowościach, odbędzie się już po raz 24 Wielka Uliczna Zbiórka Darów. Zapraszamy do miejsc oznaczonych plakatem z uśmiechniętym żółtym słoneczkiem na niebieskim tle.

Nie zbieramy pieniędzy! Czekamy przede wszystkim na żywność długoterminową, słodycze, zabawki, kredki, farby, książeczki, przytulanki, środki czystości, rękawiczki i czapki i inne dary rzeczowe. Dary można zbierać wyłącznie w ramach zrejestrowanego Sztabu Akcji.

Wszystkie informacje o akcji, punktach zbiórek, o zakładaniu sztabów w całej Polsce i o tym jak otrzymać pomoc  dostępne są na stronie www.pdpz.pl   i pod bezpłatnym numerem infolinii 800 600 650

W Krakowie funkcjonuje Oddział Biura Organizacyjnego Akcji, kieruje nim Pan Paweł Zegartowski z Gimnazjum Nr 34 im. Henryka Sienkiewicza30 – 537 Kraków ul. Kpt. Potebni 7, tel. (12) 656 07 22. Można tam uzyskać wszelką pomoc i materiały niezbędne przy założeniu Sztabu Akcji. Oczywiście, działaja już Sztaby założone wcześniej – aktualna lista do pobrania ze strony http://sztaby.pdpz.pl/lista-sztabow/.

 

Artykuł napisany przez